SF play-off
Světlá n.Sázavou - Chrudim   3 : 4
   (1:1, 2:1, 0:2)

Branky, asistence:
12. min. Kněžour (Vršanský) – 1:1, 36. Polák (Komárek) – 3:2, 43. Vacek (Komárek,Polák) – 3:3, 52. Seidler (Stupavský, Cvrček) – 3:4.

Sestava:
Pokorný - Kleprlík, Vršanský, Tesner, Brychta, Švadlenka, Hudec - Kněžour – Polák – Holub, Vacek – Brožek – Komárek, Seidler – Cvrček – Stupavský + Sliacký.

Trenér Jiří Polák:
„Cením si velké vůle celého kolektivu, který dokázal i za nepříznivého stavu 3:1 výsledek ještě otočit. Je to o to cennější, že v sestavě nám scházeli z různých vážných důvodu Vích, Hrůza, Mlateček, Slavík a po první třetině odstoupivší Vršanský. Po úvodní třetině jsem musel zredukovat sestavu a třetí útok složený z mladíků dostal jednoznačný úkol neinkasovat, což se podařilo. Naopak první dva útoky se měly pokusit utkání rozhodnout. Vzhledem k tomu, že se jim podařily dvě velmi pěkné kombinační akce zakončené góly, svůj úkol splnily stejně jako brankář Pokorný, který v závěrečném pekle dokázal svoje kvality. Kluci si zahráli hokej hodný play off před početnou diváckou kulisou, která vytvořila perfektní atmosféru. A je jen škoda, že takovou podporu od diváků v Chrudimi nevidíme.“